_

Dent-i Delil Neden Türkiye?

Dent-i Delil Health Group, implant diş ve estetik diş protez uygulamaları başta olmak üzere ağız ve diş sağlığındaki hemen hemen tüm diş tedavisi alanlarında hizmet vermektedir.

Sağlık alanında çalışmanın getirdiği doğal sorumluluk duygusuyla bugüne kadar yerli ve yabancı bir çok hastaya aynı anlayışla yardımcı olmuştur. Teknolojinin sunduğu olanaklardan her zaman haberdar olup hastalara son sistem tedavi sunar. Hastanın yitirdiği bütün fonksiyon fonotik ve estetiğin bütüncü bir yaklaşım ile geri kazandırarak sürdürülebililiğini sağlayacak planlamalar yapar. Dent-i Delil İstanbul’da hastanın hayat kalitesini arttıracak tedavi ve hizmetlere ulaşabilmesi ve hasta menfaati kurum politikası olarak öncelikli kılar.

Dent-i Delil; Diş implantı uygulamalarında uluslararası alanda kalitesi ile kendini kanıtlamış köklü ve en güvenilir implant markaları ile iş birliği kurmaktadır. En doğru ve en uygun implant önerileriyle hastalarımızı fonksiyonel ve estetik bir gülüşe kavuşturuyoruz.

Gülüş tasarımı dediğimiz, fonksiyonel bir tedavinin yanı sıra estetiğin de ön planda olduğu tedavilerde, zirkonyum, lamina ve e-max gibi üstün estetiğe sahip materyaller tercih edilmektedir. Son teknoloji cihazlar ve 15 yılı aşkın deneyime sahip bir ekiple beraber hayalini kurduğunuz gülüşe kavuşturuyoruz.