Cosmetic Dentistry

Don’t hide your smile!
Using quality equipment and imaging systems, we work meticulously to eliminate the flaws in your teeth and make your dream smile possible. Meet the Dent-i Delil quality.

General Dentistry

As Dent-i Delil, we provide services in all dental branches. By contacting us, you can get medical advice from specialist physicians and get information about your illness. As Dent-i Delil, we give a 100% guarantee for the treatments of our patients.

Oral Surgery

We help you regain your teeth by using appropriate anesthesia and treatment techniques. Implant surgery, extraction of impacted teeth, removal of cysts and tumors and all other jaw surgery fields are performed by our specialist dentists.

Professional Service

Why Dent-i Delil?

“Satisfaction Guaranteed Dental Treatments”
Since 2018, we have been touching the lives of our patients and providing them with lifetime guaranteed dental treatments. We guarantee your satisfaction by bringing together the latest technology devices with Istanbul’s most popular specialist physicians. We care about your comments and feedback and we constantly improve ourselves.

 

With our 3 branches in Istanbul and more than 40 employees, we have brought smiles to the faces of thousands of our patients so far. Contact us and get information about our treatments, opportunities and prices.
Contact us for medical opinion and treatment planning.

Our Services

Best clinic with over 15 years of experience

Google Reviews

Neval KurtNeval Kurt
13:47 17 Nov 23
Uzman doktor ve ekibiyle gördüğüm en iyi diş kliniği, ailecek dişlerimizi Denti Delil hastanesinde yaptırdık çok ilgili ve hassaslar hastalarına biz çok mutluyuz kesinlikle öneririmm harikasiniiizzzzzz ????????????
Alev PiralAlev Piral
06:03 09 Nov 23
Merhabalar,bu kuruma geldiğimde maalesef başka bir hastaneden talihsiz bir deneyim yaşayarak ve uzun arayışlar sonucunda geldim kanal tedavisi işlemi gördüğüm başka bir diş hastanesinde dişimin köküne zarar verdikleri ve maalesef bu dişin çekilerek yerine implant yapılması gerektiğini bi kaç hastahane gezerek neticelendirdim son olarak Kuzenimin tavsiyesi üzerine bu kuruma geldim ve Doktor Naci beyin yaptığı işlemler sonucunda dişim kurtarıldı ve implanta gerek kalmadı,kendisine teşekkürü borç bilirim,kurumda herkes deneyimli güler yüzlü ve işinin ehli artık sadece gidiceğim kendimi emanet edeceğim tek kurum DENT-İ DELİL
Zeynep TürkeşZeynep Türkeş
12:19 26 Oct 23
Sizi oraya gidince karşılaşılacak olayları söyleyeyim güler yüzlü danışman, ilgili bir asistan, deneyimli doktorlarla karşılaşacaksınız ve oradan ayrılırken mutlu bir hasta olarak ayrılacaksınız. Ben gittim ve çok memnun kaldım????
Ebru BingölEbru Bingöl
15:02 28 Sep 23
Ben memnunum, zirkonyum diş ve beyazlatma yaptırdım. İşlerini güzel yapıyorlar. Danışma da gayet sevecen ve ilgili.
derya parlakcıderya parlakcı
13:40 28 Sep 23
Güler yüzlü çalışanlar ve doktorların olduğu bir merkez. İmplant yaptırdım ve çok memnun kaldım. Ağrı morarma herhangi bir zorluğu olmadı belki yapıdan fark edebilir ama implantı yapan doktorun eli aşırı hafifti ve Naci hocamızda çok güzel ilgilendi. Vidaların iyileşme sürecinde olsun kaplama yaparken olsun çok anlayışlı davrandı. Hasta ile iletişim alaka çok güzel bütün çalışanlar ve doktorlara teşekkürler ????
MELDA YÜCELMELDA YÜCEL
13:25 28 Sep 23
20 lik diş ameliyatı, kanal vb. Gibi tedaviler oldum. Gerçekten çok memnun kaldım. Özellikle Naci hocama çok teşekkür ediyorum. Hem çok iyi ilgileniyor hem de hastalara davranış açısından çok iyi bir doktor
Hülya ÖzdemirHülya Özdemir
13:05 28 Sep 23
Uzman hekim kadrosu ile çok ilgili ve titiz bir tedavi sürecim oldu. Klinik tertemiz, ulaşımı kolay, personel ilgili ve güler yüzlü. Dr EMRE KAPLAN ve güler yüzlü asistanı Sibel Güneş hanıma çok teşekkür ederim ilk defa zirkon diş yaptırdım ve kısa sürede tedavim bitti kendim disimden hiç farkı yok.????????
js_loader

Create an Appointment

Fill out the form to create an appointment request.

Your request will be reviewed as soon as possible and you will be informed.